1989'dan Bugüne...


1989 yılında henüz Siirt iline bağlı ilçe yerleşim yeri olan Batman’da açılan Geçit Büryan, günümüz itibariyle faaliyetlerini Batman şehir merkezinde iki farklı noktada Merkez ve GAP Şubesi olarak sürdürmektedir. Aile mesleği haline gelen Büryan Kebabı Restoran işletmeciliği iki kuşak boyunca başarılı bir şekilde devam etmektedir...

Yılmaz KAÇMAZ


...Kurucumuz Yılmaz KAÇMAZ’ın 1989 yılında girişimiyle açılan, dönemin şehir merkezinde yer alan ve bir adres tarif niteliği taşıyan tren yolu geçidi, Geçit Büryan’a isim kaynağı olmuştur...

Gap Şubesi


...Uzun yıllar boyunca burada Batman halkına ve Batman’ı ziyaret eden misafirlere hizmet veren Geçit Büryan; Batman’ın değişim ve gelişimine ayak uydurarak 2010 yılı itibariyle ikinci hizmet noktası olan GAP Şubesini faaliyete geçirmiştir.

Hazırlanma, Sunum Kalitesi ve Müşteri Memnuniyeti

Ülkemizde kültürel olarak geleneksel bir öneme sahip olan, bölgede ise oldukça popüler Büryan Kebabı; hazırlanma, sunum kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile Geçit Büryan’ı farklı bir noktada taşımıştır.

Kurulduğu günden itibaren lezzet, hijyen şartları, sunum ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeyen Geçit Büryan; Büryan Kebabı’nın ülkemizde ve dünyada tanıtılmasına katkı sağlamaya devam etmektedir.

Lezzet Durağı

Ülke geneli göz önüne alındığında, bölge şehirlerine ve Batman’a gerçekleşen ziyaretlerde Geçit Büryan bir “Lezzet Durağı” olarak konumlandırılmaktadır.

Dijitalleşen dünyada, ilk günden itibaren sosyal platformlarda yer alan Geçit Büryan, misafir edilen kullanıcılar tarafından büyük övgü ve değerlendirmelere layık görülmüştür.